Šokis + miestas

Karantino metu keliauti po miestą ir jo pastatus pažinti kitaip galime ir virtualiai.

Kviečiame susipažinti su projekto vaizdo klipais, kuriuose mums visiems pažįstami architektūros objektai atsiskleidžia naujais ir kartais netikėtais rakursais, linijomis ir net energetika.

LRT PLIUS projektą pristato Lietuvos šokio informacijos centras, „Architektūros fondas“ ir Šeiko šokio teatras; jį įgyvendinti padeda Vilniaus ir Klaipėdos miestų savivaldybės bei Lietuvos kultūros taryba.

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras

Tai kitoks žvilgsnis į vieno žymiausių pastatų Vilniaus mieste erdves - atpažįstamos spalvos, paviršiai, jų raštai ir formos susipina su neįprastu baleto solisčių Kristinos Gudžiūnaitės ir Julijos Stankevičiūtės judesiu.

Lietuvos Respublikos Seimo rūmai

Santūrioje architektų A. V. Nasvyčių architektūroje išvysime choreografų Airidos Gudaitės ir Lauryno Žakevičiaus (LowAir) sukurtą šiuolaikinio ir urbanistinio šokio kompoziciją. Santūri architektūra tampa puikia scena dueto deklaruojamos laisvės idėjoms pristatyti.

Lietuvos kooperatyvų sąjunga

Įtaigi šiuolaikinio šokio kūrėjo Petro Lisausko judesio istorija yra sukurta spalvų drąsa pasižyminčiose Kooperatyvų sąjungos erdvėse.

Kompozitorių namai

Jaukiai ramias Kompozitorių namų erdves užpildo ekspresyvios šiuolaikinio šokio šokėjų ir choreografų Luko Karvelio ir Ievos Navickaitės improvizacijos. Kompozitorių namai tapo pirmo kūrybinio susitikimo vieta skirtingose Europos šalyse dirbantiems kūrėjams.

Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmai

Didžiulė erdvė, ją užpildantys brutalaus charakterio paviršiai, laiptai, freska ir įtemptas šiuolaikinio šokio choreografės ir šokėjos Agnietės Lisičkinaitės sukurtas judesio pasakojimas HANDS UP (liet. aukštyn rankas).