PADĖK MEDIKAMS

Kiekviena įmonė gali ženkliai prisidėti prie Vilniaus kovos su pandemija. Didžiausias miesto uždavinys šiuo metu – aprūpinti Vilniaus miesto savivaldybės gydymo įstaigas trūkstamu inventoriumi bei asmeninės apsaugos priemonėmis, reikalingomis kovoje su COVID-19 infekcija.

Pastarosiomis paromis vyksta nenuilstamos medikams reikiamų priemonių gamintojų ir tiekėjų paieškos. Tam, kad šis procesas būtų kuo operatyvesnis ir efektyvesnis, o medikams taip reikalingos priemonės juos pasiektų kuo greičiau, miestas kviečia prie šios misijos prisidėti verslo įmones.

Efektyviausia pagalba, kurią gali skirti verslas – toliau išvardytų priemonių pirkimo finansavimas ir pagalba jų įsigyjant.

Reikalingų priemonių tiekėjų duomenų bazė jau surinkta, tad verslo įmonėms šiomis paieškomis rūpintis nebereikia. Jų įsitraukimo reikia nuperkant konkretų skaičių priemonių iš konkrečių tiekėjų, esančių duomenų bazėje. Žinoma, miestas bus dėkingas ir tais atvejais, jei įmonės turi savų tiekėjų ir gali priemones užsakyti iš jų. Tokiu atveju atkreipiamas dėmesys, kad medikų saugumui užtikrinti tinkamos tik konkrečias medicinos specialistų pateiktas specifikacijas atitinkančios priemonės.

Prioritetas teikiamas šioms medikų darbui skubiai reikalingoms apsaugos priemonėms bei įrangai:

  • Respiratorius FFP2, FFP3
  • Reagentai – greitieji testai
  • Reagentai – testai
  • Plaučių ventiliacijos aparatai

Taip pat skubiai reikalingos kitos asmens apsaugos priemonės medikams:

  • Antbačiai
  • Apsauginiai akiniai, veido skydai
  • Dezinfekcinis skystis paviršiams, rankoms ir grindims (tik ASPI)
  • Nesterilios pirštinės
  • Veido kaukės (vienkartinės)
  • Vienkartinės kepuraitės, kombinezonai, medicininiai chalatai

Verslo įmonės, galinčios suteikti pagalbą, skatinamos nedelsiant susisiekti čia.

Veikdami išvien galime padėti apsaugoti medikus, o kartu ir save.

KAM SKIRIAMA PARAMA

Apsaugos ir kitomis priemonėmis Vilnius aprūpina ne tik Vilniaus mieste veikiančias ligonines, poliklinikas, mobiliuosius testavimo punktus, karščiavimo klinikas, bet ir tokias įstaigas kaip mieste veikiantys vaikų dienos ir globos centrai bei kitos įstaigos, globojančios pažeidžiamas visuomenės grupes – pagyvenusius žmones, benamius, ligonius.

JAU UŽSAKYTOS PRIEMONĖS

Dėl šios paramos jau užsakyta ir ligonines pasieks 13 plaučių ventiliavimo aparatų, daugiau nei 100 tūkstančių respiratorių, daugiau nei 100 tūkstančių veido kaukių, virš 10 tūkstančių veido skydų, daugiau nei 6500 litrų dezinfekcinio skysčio, 1500 greitųjų testų. Taip pat  – dešimtys tūkstančių asmens apsaugos priemonių, tokių kaip vienkartiniai kombinezonai, kepuraitės, pirštinės, antbačiai.

KAM REIKIA JŪSŲ PARAMOS

Norėdami išreikšti solidarumą ir palaikymą medikams dirbantiems su COVID-19 pacientais bei organizacijoms, kurios rūpinasi mūsų šalies gyventojais, galite prisidėti savo parama. Žemiau pateikiame sąrašą įstaigų, kurioms šiuo metu labai reikia Jūsų pagalbos.

Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė
Vilniaus miesto klinikinė ligoninė
Lietuvos raudonasis kryžius
Maisto bankas
Maltiečiai
Lietuvos Caritas

JAU PRISIDĖJO

Vilniaus miesto savivaldybė dėkoja asmenims, organizacijoms ir įmonėms, kurie jau atsiliepė į pagalbos prašymą ir parodė solidarumą su fronto linijose kovojančiais Vilniaus medikais.

Už finansinę paramą Vilnius dėkoja Artūrui Abromavičiui, Gintarui Kazakevičiui, Gintautui Pangoniui, advokatei Laurai Augytei-Kamarauskienei, Pauliui Pleškai, Žilvinui Meceliui, Vytauto Landsbergio fondui, Šedbaro advokatų profesinei  bendrijai, T. Balčiūno architektūros biurui, verslo įmonėms „Agrorodeo“, „Akmas“, „Alna Software“, „Amberfarma“, „Apex group“, „ART21“, „Arkdesign”, „Asseco Lietuva“, „Audifina“, „Autocom LT“, „Baltisches Haus“, „Bonum publicum“, „Citadelė”, Chambre de Commerce Franco-Lituanienne, „COLEMONT draudimo brokeris“, „Danske“, „Darnu Group“, „Direct Machining Control“, „Dojus“, „Droplet Genomics“, „DXC Technology“, „E. aplinka“, „EBV Finance“, „Echo stamp“, „Energus group“, „Ekspla“, „Femtika“, „Finway“, „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkui“, „Forma“ „Geležinio vilko sporto mokykla“, „Gelsva“, „Germalita“, „Geoaplinka“, „Geobaltic“, „GeoFirma“, „Glera Games“, „Glosendas“ „HCL“, „Jugum“, „KPMG Baltics“, „Krašto projektai ir partneriai“, „Leovira“, „Lietuvos Eltika“, „Lietuvos inovacijų centrui“, „Lifodas“, „Magnus Logistics“,  „Metasite“, „Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON“, „Michal ir KO“, „Minties kvantas“, „Moment Credit“, „Norameda“,  „Norne securities“, „Omnisend“, „Orekta“, „Ornitela“,  „Ozas“, „1ClickFactory“, „Pakmarkas“, „Penkių kontinentų investicijos“, „Pirmas kartas“, „Pixelmator“, „PPMI Group“, „Plastima“, „Poliprojektas“, „RBE projektai“, „Realco“, „Rekvizitai“, „Research & Advice”, „Revizorius“, „Rio Lindo“, „Sakalas“, „SB Mechanizatorius“, „Scope Baltija“, „Scorify“, „Simplika“, „Schneider Electric Lietuva“, „SNS“, „Sprendimai pažangiam verslui“, „SSMTP“, „S-Sportas“, „Stebulė“,  „Stekas“, „Subtilitas“,  „Sveikatos langas“, „Tuvlita“, „Unitectus“, „Verslo idėjų partneriai“, „Vilma“, „Vilniaus investiciniai projektai”, „Viltekta“ „VteX“, „1STDIBS“, „Yara“, „You&Oil“, „Yukon Advanced Optics Worldwide“, Žalgirio verslo centrui, „Wise Monks“ ir kitiems.

Taip pat miestas dėkingas įmonėms ir asmenims, kurie parėmė labai reikalingomis priemonėmis: Daniel Karl Roberts, „Bio Circle Balticum“, „Akropolis Group“, “Biovela”, „DERMOFAKTORIUS“, „Integrated Optics“, „Gastrobaras +++“, „Light Conversion“, „Mobility Lietuva“, „Optoman“, „PAROC“, „Spaudos praktika“, „Vilniaus degtinė“.

Kiekvieno indėlis yra svarbus. Ačiū visiems.