Saugiausia vieta apsipirkti – internete

Nors karantino metu maisto parduotuvės ir vaistinės veikia, vis dėlto saugiausia vieta apsipirkti šiuo metu yra internete.

Kai didžiosiose interneto parduotuvėse dėl didelių pirkėjų srautų susidaro kamščiai, greitai apsipirkti galima mažesnėse specializuotose parduotuvėse. Nuolat atnaujinamą tokių smulkiųjų el. parduotuvių sąrašą rasite Versli Lietuva svetainėje www.internetekarantinonera.lt

Tai šimtų elektroninių parduotuvių biblioteka, kurioje rasite įvairių prekių – nuo būtiniausių maisto produktų iki buitinės technikos. Pirkdami iš smulkaus ir vidutinio verslo įmonių prisidedate prie jų palaikymo šiuo neramiu metu.

Jei jums svarbiausia didelė prekių įvairovė, savo pajėgas ir pristatymo galimybes karantino metu plečia didžiosios maisto prekių pristatymo platformos – www.barbora.lt, www.lastmile.lt, www.rimi.lt bei prie jų neseniai prisijungę rinkos naujokai www.a2bfood.lt.

Vaistais ir medicinos priemonėmis taip pat rekomenduojama apsirūpinti internetu – tokią galimybę suteikia www.eurovaistine.lt, www.camelia.lt, www.gintarine.lt, www.manovaistine.lt.